Küba Bilimi Hazinedir Küba Bilimi Hazinedir Kemik ve eklem sağlığı için Küba'nın eşsiz konsantresi ile doğal ve hızlı çözüm... Kemik ve eklem sağlığı için Küba'nın eşsiz konsantresi ile doğal ve hızlı çözüm... Fidel Castro'nun yetiştirdiği
moringa ile güçlü bağışıklık
ve yüksek enerji...
Fidel Castro'nun yetiştirdiği
moringa ile güçlü bağışıklık
ve yüksek enerji...
Havana’dan gelen sonsuz gençlik
BCT teknolojisiyle
“CREMA de HABANA”
Havana’dan gelen sonsuz gençlik
BCT teknolojisiyle
“CREMA de HABANA”
Küba Biyoteknolojisi'nin ürettiği benzersiz sağlık ürünlerini sizlerle buluşturuyoruz... Küba Biyoteknolojisi'nin ürettiği benzersiz sağlık ürünlerini sizlerle buluşturuyoruz... Doğadaki en zengin protein kaynağı; Spirel Spirulina... Doğadaki en zengin protein kaynağı; Spirel Spirulina...

Ürünlerimiz

 • Cubapla

  Kemik ve eklem sağlığı için Küba’nın eşsiz konsantresi

  450,00

  “Küba’nın Dünyada Benzeri Bulunmayan Besin Kaynağı. Cubapla, Eşsiz Konsantre Protein-Aminoasit-Mineraller İçeren Çok Yönlü Bir Takviye…”

  Yaşlanmaya karşı etkili cubapla, anti-aging terapisi, cilt canlanması, kemik sağlığı, ameliyat sonrası hızlı iyileşme süreci, postmenopozal osteoporoz gibi çok kapsamlı sağlık ve güzellik desteği sağlar. Cubapla, Küba’da Covid-19’dan iyileşen hastalar üzerinde de destekleyici etki göstermiştir. Bağışıklığınızı güçlendirirken fiziksel gücünüzü de artıran cupabla ile enerjiniz gün boyu sürer.

  30 Kapsül, 500 mg

 • Moringa

  Fidel Castro’nun yetiştirdiği moringa ile güçlü bağışıklık

  165,00

  “Fidel Castro’nun yetiştirdiği, Küba’nın süper gıdası Moringa…”

  ‘Mucize Ağacı’ veya ‘Hayat Ağacı’ olarak bilenen süper gıda moringa içinde tüm aminoasitleri barındıran tek bitkidir. Moringa’nın yaşlanmayı önlemekten yüksek enerjiye, bağışıklık kuvvetlendirmekten cinsel yaşamın iyileştirilmesine kadar çok geniş ve etkili faydaları vardır. Kanseri önleme ve tedavisinde de destek olarak kullanılan mucize moringa sayesinde Fidel Castro’nun yakalandığı söylenen mide kanserini yendiği ve hayat dolu kaldığı ifade edilmiştir.

  Dünyanın en iyi moringası kabul edilen Küba’dan gelen doğal hapları günlük beslenmenize dâhil ederek sağlık, güzellik, enerji ve bağışıklık sisteminizi aynı anda geliştirin ve koruyun.

  60 Kapsül, 400 mg

 • Spirel Spirulina

  Doğadaki en zengin protein kaynağı

  150,00

  “Geleceğin süper gıdası, Spirel Spirulina, doğadaki en zengin ve en yüksek oranda protein ve antioksidan içeren doğal besin kaynağıdır.”

  Süper gıda Spirel Spirulina virüslerle savaşır, yaşlanmayı önler, yüksek kolesterol ve kan basıncını kontrol altına alır; hatta kanseri sizden uzak tutar. Bir tür su yosunu olan Spirel Spirulina’nın yaklaşık %65-%71’i proteindir. Nasa bilimcileri, 1 kg Spirel Spirulina’nın besin değeri olarak 1,000 kg meyve ve sebze karışımına eşit olduğunu kanıtlamıştır. İşte sahip olduğu bu yüksek besin içeriği nedeniyle, uzay araştırmalarında bulunan astronotlar için Spirel Spirulina’dan besin tableti yapılmıştır. Kübalı ve Çinli Olimpiyat ve Dünya şampiyonu atletlerin performanslarını artırmak için Spirel Spirulina kullandığı bilinmektedir.

  90 Tablet, 500 mg

 • 56 Biocuba Shampoo

  Küba Bilimi’nin geliştirdiği saç dökülmesini önleyen ve saç güçlendiren en son nokta şampuan

  250,00

  “Küba biliminin geliştirdiği, saç bakımındaki en son nokta”

  56 Biocuba Shampoo, protein, peptit ve amino asitler içeren taklit edilemez formülüyle direkt saç köklerindeki foliküllere etki ederek, saçınızı kökten uca doğru canlandırır ve güçlendirir. Saçınız daha parlak, daha kalın ve daha sağlıklı gözükür.
  56 Biocuba Shampoo, Küba bilim insanları tarafından geliştirilen eşsiz formülü sayesinde lüks saç bakımında zirvedir. 56 Biocuba Shampoo, saç beslenmesi ve bakımı alanında dünyadaki en gelişmiş bilimsel üründür.

  En etkili sonucu almak için 58 Biocuba Conditioner ile birlikte kullanılması önerilir.

  Tüm saç tipleri
  Kadın – Erkek
  250 ml

 • 57 Biocuba Conditioner

  Bilim insanları tarafından geliştirilen, saç bakımında etkili nemlendirici krem

  225,00

  “Küba biliminin geliştirdiği, premium nemlendirici”

  57 Biocuba Conditioner, içeriğindeki protein, peptitler ve amino asitler ile saçı yumuşatır ve yıpranmasını önler. Bu lüks nemlendirici, ilk uygulamadan itibaren saçınıza hacim, parlaklık, güç ve yumuşaklık katmaya başlar.
  57 Biocuba Conditioner, eşsiz formülüyle yıpranmış saç diplerindeki kılcal lifleri uyararak, saçın güçlenmesini ve daha hızlı uzamasını sağlar.
  En etkili sonuç için 56 Biocuba Shampoo ile birlikte kullanılmalıdır. Saç bakım rutininizi en üst seviyeye 57 Biocuba Conditioner ile taşıyın.
  Tüm saç tipleri
  Kadın- Erkek
  250 ml

 • 58 Biocuba Hair Lotion

  Küba’nın saç dökülmesini önleyen ve saç çıkaran bilimsel formülü

  750,00

  “Küba’nın uzun bilimsel çalışmalar sonucu elde ettiği, saç dökülmesini önleyen ve saç çıkaran formülü”

  IslaPlus, Küba bilim insanlarıyla birlikte eşsiz bir formül daha geliştirdi. Bu sefer de saç bakımı alanında. 58 Biocuba Hair Lotion’un saç dökülmesini önlediği ve yeni saç çıkmasını desteklediği kapsamlı klinik çalışmalar sonucunda kanıtlanmıştır. (bkz: aşağıdaki test sonuçları)

  En etkili sonuç için 58 Biocuba Hair Lotion, 56 Biocuba Shampoo ve 57 Biocuba Conditioner ile birarada kullanılmalıdır.

  IslaPlus, saç bakım kategorisinde son teknolojiyi içeren ürünlerini sunuyor.

  Tüm saç tipleri
  Kadın-Erkek
  250 ml

 • 59 Biocuba Shower Gel

  Hassas ciltlerin tedavisi ve vücut onarımı için bilimsel duş jeli

  250,00

  “Küba bilim insanlarının geliştirdiği, tüm vücuda gençlik veren duş jeli”

  59 Biocuba Shower Gel ile kendinizi Küba’nın egzotik doğasında hissedin. 59 Biocuba Shower Gel içindeki proteinler, peptitler ve amino asitler ile cildinizi yeniden yapılandırır ve yumuşatır.

  Bu özel formül en hassas ciltleri bile derinlemesine temizlerken aynı zamanda nemlendirir. Cildinizin pürüzsüz, ipeksi ve maximum nemlendirilmiş olmasını sağlar. 59 Biocuba Shower Gel ile kendinizi yeni doğmuş bir bebek saflığında hissedin. Hem ruhunuz hem cildiniz için gerçek bir gençlik şelalesi.

  Tüm cilt tipleri
  Kadın-Erkek
  250 ml

 • BCT Multifaceted Renewal Cream

  Bilim insanlarının Havana’da geliştirdiği, sonsuz gençlik yüz kremi

  850,00

  Havana’dan sonsuz gençlik İksiri

  BCT-BioCubaTechnology, Küba bilim insanları tarafından 35 yılı aşkın süregelen araştırma ve klinik deneyler sonucunda Havana’da geliştirildi.

  BCT teknolojisiyle geliştirilen, BCT Multifaceted Renewal Cream içinde yer alan aktif bileşenler ile gözle görülen yaşlanma belirtilerini onarır ve önler. Cilt bakım rutininizin parçası olarak, düzenli uygulandığında, çizgi ve kırışıkları azaltır, cildin sıkılığını ve dolgunluğunu artırır.

 • BCT Body Treatment Cream

  Bilim insanlarının Havana’da geliştirdiği, anti-selülit ve sıkılaştırıcı vücut bakım kremi

  350,00

  Havana’dan gelen sonsuz gençlik

  “Sonsuz Gençlik” kavramına inanıyoruz. Bu nedenle, Kübalı bilim insanlarıyla iş birliği yaparak, cildin genç görünümünü korumaya destek olan mucize formülü geliştirdik.

  BCT Body Treatment Cream, Havana Bilim Merkezi’nde geliştirilmiş özel içeriği ile vücudunuzu sıkılaştırıyor ve şekillendiriyor. BCT teknolojisiyle yaratılmış mucize formül cildinize derinlemesine nüfuz ederek selülit görünümünü azaltırken aynı zamanda cildinizi nemlendiriyor ve kusursuzlaştırıyor.

 • 53vi Locion Pigmentante

  Vitiligo tedavisinde en yüksek oranda iyileşme sağlayan, Küba’nın sihirli formülü

  750,00

  “Vitiligo Tedavisinde, En Yüksek Oranda İyileşme Sağlayan Küba’nın Sihirli Formülü…”

  Pigment artırıcı ‘Locion Pigmentante’ vitiligo ve her türlü yanıktan kaynaklanan cilt depigmentasyonu tedavisinde yüksek oranda etkilidir. Losyon, melanosit ile melanin miktarını artıran ve tirozinaz enzim aktivitesini uyaran lipoprotein maddesi içerir. Ayrıca, içindeki kalsiyum, melanositlerin salgılama etkisini uyararak cildin pigmentasyon sürecini aktif destekler.

  Tedavi sürecinde elde edilen cilt rengi, hastanın normal cildiyle aynı hale gelebilmektedir.

 • 54vi Gel Pigmentante

  Vitiligo tedavisinde hassas bölgelerde en yüksek oranda iyileşme, Küba’nın sihirli formülüyle

  450,00

  “Vitiligo tedavisinde hassas bölgelerde, en yüksek oranda iyileşme sağlayan Küba’nın sihirli formülü.”

  Pigment artırıcı ‘Gel Pigmentante’ Vitiligo ve her türlü yanıktan kaynaklanan cilt depigmentasyonu tedavisinde hassas bölgelerde (göz bölgesi – ağız çevresi – genital bölgeler) kullanılır. Gel, melanosit ile melanin miktarını artıran ve tirozinaz enzim aktivitesini uyaran lipoprotein maddesi içerir. Ayrıca, içindeki kalsiyum, melanositlerin salgılama etkisini uyararak cildin pigmentasyon sürecini aktif destekler.

  Tedavi sürecinde elde edilen cilt rengi, hastanın normal cildiyle aynı hale gelebilmektedir.

 • 55pso Crema Bioactivante

  Sedef, egzema ve benzeri deri hastalıklarının tedavisinde etkili, Küba’nın eşsiz formülü

  450,00

  “Sedef, egzema ve benzeri deri hastalıklarının tedavisinde etkili Küba’nın sihirli formülü”

  Uzun Ar-Ge çalışmaları sonucunda geliştirilmiş Küba’nın benzersiz formülü ilk uygulamadan itibaren epidermisin en derin katmanlarına etki ederek, cildin yeniden yapılanmasına destek olur. 55pso Crema Bioactivante deri altında emilerek aktive olur ve cildin sağlam bir şekilde yeniden yapılandırılmasına destek olur.
  55pso Crema Bioactivante içeriğindeki aminoasitler, vitaminler ve peptitler ile sedef hastalığı ve egzama ile birlikte kontakt dermatit, liken planus, gül hastalığı, kseroderma, deri çatlağı, ekstra kuru cilt (şeker hastalığı) gibi bakteri, virüs ve mantar ile bağlantılı olmayan diğer deri hastalıklarının tedavisinde etkilidir.
  Yüz-Vücut
  100 ml

Neden IslaPlus?

1

Kar Yok

Küba, sağlık ürünlerini dünyadaki diğer ilaç sanayilerinin aksine
kar amacıyla üretmeyen
tek ülkedir.

2

Bilimsel

Küba’nın bilimsel temellere dayanarak ürettiği gıda takviyeleri ve bağışıklık sistemini güçlendiren reçeteler halkın sağlığını korumada ilk sıradadır.

3

Doğal

Küba’nın benzersiz, doğal takviyeleri olimpik sporculardan hamilelere, kanser tedavisinden anti-aging bakıma kadar çok amaçlı kullanılan, özel gıdalardır.

4

Dünya'da İlk

IslaPlus, tüm bu prensiplere göre geliştirilen Küba’nın mucize sağlık
ürünlerini dünyaya açan
ilk markadır.

Cubapla

Mineral İçeren Takviye Edici Gıda

Günde2 Kapsül

Öne Çıkan Ürünler​​

 • Cubapla

  Kemik ve eklem sağlığı için Küba’nın eşsiz konsantresi

  450,00

  “Küba’nın Dünyada Benzeri Bulunmayan Besin Kaynağı. Cubapla, Eşsiz Konsantre Protein-Aminoasit-Mineraller İçeren Çok Yönlü Bir Takviye…”

  Yaşlanmaya karşı etkili cubapla, anti-aging terapisi, cilt canlanması, kemik sağlığı, ameliyat sonrası hızlı iyileşme süreci, postmenopozal osteoporoz gibi çok kapsamlı sağlık ve güzellik desteği sağlar. Cubapla, Küba’da Covid-19’dan iyileşen hastalar üzerinde de destekleyici etki göstermiştir. Bağışıklığınızı güçlendirirken fiziksel gücünüzü de artıran cupabla ile enerjiniz gün boyu sürer.

  30 Kapsül, 500 mg

 • BCT Multifaceted Renewal Cream

  Bilim insanlarının Havana’da geliştirdiği, sonsuz gençlik yüz kremi

  850,00

  Havana’dan sonsuz gençlik İksiri

  BCT-BioCubaTechnology, Küba bilim insanları tarafından 35 yılı aşkın süregelen araştırma ve klinik deneyler sonucunda Havana’da geliştirildi.

  BCT teknolojisiyle geliştirilen, BCT Multifaceted Renewal Cream içinde yer alan aktif bileşenler ile gözle görülen yaşlanma belirtilerini onarır ve önler. Cilt bakım rutininizin parçası olarak, düzenli uygulandığında, çizgi ve kırışıkları azaltır, cildin sıkılığını ve dolgunluğunu artırır.

 • 53vi Locion Pigmentante

  Vitiligo tedavisinde en yüksek oranda iyileşme sağlayan, Küba’nın sihirli formülü

  750,00

  “Vitiligo Tedavisinde, En Yüksek Oranda İyileşme Sağlayan Küba’nın Sihirli Formülü…”

  Pigment artırıcı ‘Locion Pigmentante’ vitiligo ve her türlü yanıktan kaynaklanan cilt depigmentasyonu tedavisinde yüksek oranda etkilidir. Losyon, melanosit ile melanin miktarını artıran ve tirozinaz enzim aktivitesini uyaran lipoprotein maddesi içerir. Ayrıca, içindeki kalsiyum, melanositlerin salgılama etkisini uyararak cildin pigmentasyon sürecini aktif destekler.

  Tedavi sürecinde elde edilen cilt rengi, hastanın normal cildiyle aynı hale gelebilmektedir.

Medya

Blog

Zamanında Teslimat​

Siparişleriniz 1-3 gün içerisinde sizlere ulaştırılmak üzeri kargoya
verilmektedir.​

Ücretsiz Kargo

IslaPlus’tan yaptığınız tüm alışverişlerinizde kargonuz ücretsizdir. Tüm Türkiye’ye ücretsiz kargo hizmetimiz bulunmaktadır.

Güvenli Ödeme​

Sitemiz 128Bit SSL Sertifikasıyla Korunmaktadır. Kart bilgileriniz kaydedilmemektedir.

Üst